Poradnik dla podróżujących po Czechach
Informacje oraz wyłączenie odpowiedzialności

Wyłączenie odpowiedzialności

Informuję, że wszystkie informacje w "Poradniku..." podane są bez jakiejkolwiek odpowiedzialności. Oczywiście dokładam wszelkich starań, aby informacje były zawsze aktualne i rzetelne, ale pewne rzeczy mogą się zmienić dużo szybciej niż wynosi mój czas reakcji.

Zasady wykorzystania "Poradnika" i udostępniania na innych stronach

Nie mam nic przeciwko wykorzystywaniu "Poradnika" w dowolnym celu prywatnym. Jednak ze względu na regularne aktualizacje "Poradnika dla podróżujących po Czechach" i szeroko rozumiane "dobro Czytelnika", nie wyrażam zgody na kopiowanie i publikację treści Poradnika w jakiejkolwiek formie (elektronicznej czy papierowej). Uważam, że lepiej umieścić link do strony, gdzie zawsze znajduje się aktualna wersja. Na różnych forach krążą dawno już zdezaktualizowane wersje, bez podania źródła, a o zgodę nikt nie zapytał.

Wyjątki od tej reguły są uznaniowe, wymagają mojej pisemnej zgody oraz wyraźnego oznakowania, że jest to kopia z dnia ...., a zawsze aktualną wersję można znaleźć na stronie http://www.kolej.one.pl/~halski/cestovani_vlakem.html

Hosting

Za wieloletni hosting podziękowania dla Marka "Qrczaka" Potockiego, autora największej i najlepszej bazy o sieci kolejowej Polski - www.kolej.one.pl.